Сюмар: Заміну Аласанії знайдуть до кінця зими

У Національній телекомпанії спочатку призначать виконуючого обов'язки керівника, а за кілька місяців конкурсна комісія обере голову Суспільного мовлення, яке замінить НТКУ
Depo.Влада
16 листопада 2016 14:10
ФОТО: depo.ua

Про це заявила голова Комітету Верховної ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, передає Depo.ua. з посиланням на "Укрінформ".

"Спочатку там (НТКУ - ред.) буде призначено в.о. керівника, а вже за кілька місяців буде обрано голову Суспільного мовлення, усе прописано в законі", - прокоментувала вона те, що має відбуватися зараз з призначенням керівника НТКУ після відставки Аласанії.

На думку Сюмар, вже до кінця зими у Суспільного мовлення буде очільник.

Нагадаємо, 1 листопада 2016 року генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням. Він не згоден з тим, що суспільне мовлення, яке має постати наступного року, буде недофінансоване на значну суму.

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко пояснив, що Аласанію не звільнили, оскільки Кабмін не має таких повноважень, а рішення може приймати лише комітет.

Європейська спілка мовників заявила, що Зураб Аласанія, який 1 листопада написав заяву про звільнення з посади гендиректора Національної телекомпанії, до призначення свого наступника співпрацюватиме з Європейською спілкою мовників щодо "Євробачення-2017".

7 листопада  Олег Наливайко звільнив Зураба Аласанію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада