Аласанія йде з посади голови НТКУ

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ
Depo.Влада
1 листопада 2016 10:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на МедіаПорт.

Аласанія йде з посади голови НТКУ - фото 1

Своє рішення Аласанія пояснив, зокрема, тим, що влада "відбирає" гроші на розвиток Суспільного мовлення.

Так, за його даними, від 1,2 млрд грн, передбачених бюджетом для розбудову Суспільного мовника в 2017 році, держава відбирає 450 млн грн витрат на Євробачення. "250 млн грн відбирає у вигляді платні за трансляцію, 149 млн грн відбирає видатками, і 46 млн грн - комунальними платежами забирає місто. Ще 112 млн грн апріорі йдуть на міжнародну діяльність (Олімпіади, чемпіонати світу тощо). В залишку — 193 млн грн. Владо, ти серйозно? На перебудову 32-х застарілих морально, фізично і технично підприємств? Із нулем на виробництво і середньою зарплатнею в 2 300 грн. з того залишку? І після цього казати країні і світові, що ми будуємо Суспільне? ", - йдеться в заяві Аласанії.

"А я йду в відставку зараз. Можливо, хоча б таким чином вдасться привернути увагу до проблем з бюджетом Євробачення та бюджетом майбутнього Суспільного. Цей вчинок не є шантажем влади, він є припущенням, що в перехідний період компанію має очолити людина більш компромісна, гнучка, здатна домовлятися і давати раду протилежним інтересам та інтересантам", - пояснив він. 

Нагадаємо, Зураб Аласанія очолював НТКУ з березня 2014 року. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада