Сюмар розповіла Філатову про його комплекси

Народний депутат від "Народного Фронту" Вікторія Сюмар відповіла своєму колезі по парламенту Борису Філатову через скандал з перепискою з фейковим аккаунтом Сергія Березенка
Depo.Влада
27 липня 2015 08:34
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Цинізм, в якому ви мене звинуватили, це коли, наприклад, матір Терезу називати "жінкою легкої поведінки", або коли зображати з себе святого правильного патріота і "засівати" округ гречкою, або навіть коли замість регіоналів після Революції заводити справи на Андрія Лозового. Це цинізм, так. А колишнього рейдера назвати криміналом - це не цинізм, а об'єктивна реальність. На жаль. Бо це було реальністю виборів в 205 окрузі: кримінал проти корупції. І чим більше розуміння виборців - тим краще", - написала Сюмар.

"Але намагатися вивудити інформацію про себе коханого через листування від імені іншої особи, це не цинізм, це просто - комплекси, дуже зрозумілі чоловічі комплекси неповноцінності. Комплекси через Сергія Лещенка і Мустафи Найєма, під яких ви так активно копаєте і через власну нереалізованість у ВР. Тут можу сказати одне: не варто заздрити, від цього почуття самореалізації не виросте. Краще сфокусуйтеся на роботі в комісії з питань приватизації, яку парламент довірив вам очолити. Краще реалізовувати в цьому, ніж в інтернет-троллінгу. Бо для троля мандат точно не потрібен", - додала нардеп.

"Думаю, Березенко не буде вас бояться, Борис. Хоч вам і дуже цього хочеться. За Фрейдом ... Мені особисто, як жінці, дуже шкода, коли на перший погляд "сильні" чоловіки виявляються настільки слабкими ... Думаю, дискусія на цьому закінчена", - резюмувала Сюмар.