Де оселився син Авакова і хто його сусіди

Олександр Аваков, син Міністра внутрішніх справ, через 3 місяці після призначення батька, обзавівся квартирою загальною площею 375 м² в житловому комплексі «Альпійський» на вулиці Протасів Яр.
Depo.Влада
17 березня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Де оселився син Авакова і хто його сусіди
Де оселився син Авакова і хто його сусіди

Шестикімнатна квартира може коштувати понад 1 млн дол., оскільки квартири в цьому комплексі продають близько 3 тис. за кв. метр. Про це повідомляють «Нашi грошi».

На сайті забудовника відразу видно, що прислуга зробить все для комфорту своїх мешканців. Також у комплексі повна замкнута інфраструктура: магазини продуктові і побутової хімії, фітнес-центр класу А, тренажерний зал, солярій, 2 басейни, кабінет гідромасажу, джакузі.

У комплексі 121 квартира, при цьому передбачено 242 паркувальних місця. Воно й зрозуміло - мешканцям такого комплексу однієї машини мало.

На загальному плані і на фото комплексу видно, що територія закрита і обнесена зеленою зоною і парканом під охороною.

Приблизно так може виглядати квартира Олександра Авакова, такі планування пропонує забудовник на своєму сайті alpiyskiy.com

Сусіди сина міністра люди пристойні, до таких і за сіллю зайти можна. У цьому будинку проживають сім'я глави Служби безпеки Валентина Наливайченка. І екс-голова податкової адміністрації Олександр Папайко. Так само мама політика Олеся Донія.