Сущенко розповів, як йому не давали навіть пити

У першу добу після затримання у Москві українському журналісту Роману Сущенку не давали ані їсти, ані пити
Depo.Влада
9 жовтня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів кореспондентами "Новой газеты", які зустрілися з ним в СІЗО "Лефортово", передає Depo.ua.

 "Запитуємо Романа, чи чинився на нього фізичний тиск. Сущенко каже, що ні. Але в першу добу був психологічний тиск. І ще в цю першу добу йому не давали ні їжі, ні води. А перший раз після затримання його погодували в "Лефортово", - зазначають російські журналісти.

 Сущенко додав, що до нього досі не приходив український консул.

 Крім того, затриманий журналіст не знав, що, крім чаю, може пити воду.

 "Воду з-під крану я не п'ю. Два рази на день, коли тут розносять їжу, то запитують: "Чай? Окріп?" Я беру чай. Чай солодкий. Все-таки для роботи мозку потрібна глюкоза. Тому вибираю чай", - сказав Сущенко, додавши, що воду йому більше не дають.

 "Добре, що ви прийшли. Я хоч тепер знаю, що мені і вода дозволена. Адже мені до цього ніхто не пояснив", -  цитує Сущенка російське видання.

Нагадаємо, що 30 вересня у Москві був затриманий за підозрою у шпіонажі паризький кореспондент інформагентства "Укрінформ" Роман Сущенко, який прибув на Росію. У ФСБ стверджують, що він на користь ГУР Міноборони України "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність Збройних сил і військ Національної гвардії РФ, що становлять державну таємницю і просочування яких за кордон могло завдати шкоди обороноздатності держави". В ГУР уже спростували ці звинувачення

7 жовтня Сущенку офіційно висунули звинувачення у шпигунстві

Верховна Рада узвалила заяву до парламентів світу з проханням тиснути на Росію задля звільнення затриманих там українських журналістів

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада