Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою

Олександр Кофман виявився "надто розумним" аби керувати "МЗС ДНР". Тому "ДНР" придумали блондинисте жіноче обличчя
Depo.Влада
23 лютого 2016 16:00
ФОТО: depo.ua
Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою
Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою

В терористичній республіці "ДНР" сталася чергова ротація у вищих ешелонах "влади". Так званого міністра закордонних справ цієї нібито держави Олександра Кофмана було звільнено з посади без жодних пояснень, а на його місце була призначена 31-річна білявка у гіпюрі Наталія Ніканорова, яка вважається бойовою подружкою сумнозвісного колись МММ-ника, а нині голови "народної ради ДНР" Дениса Пушиліна.

Український інтернет ця новина вельми повеселила, усі пореготали з розкутої білявки, обговорили опуклості сепаратистського тіла нового "міністра", її беззаперечні видатні моральні якості та й годі. Натомість призначення Ніканорової окрім візуального ефекту має й цікаве політичне підґрунтя.

На тлі гіпюрової білявки тепер уже екс-міністр Кофман виглядає мало не генієм політики та дипломатії. Нагадаємо, товариш Кофман в свій час очолював ціле будівельно-монтажне підприємство та був старшим радником з розвитку комерційного банку "Надра" Дмитра Фірташа, людиною якого в "ДНР" і вважався.

Що стосується нелегкої праці на ниві міжнародної політики "ДНР", то тут пан Кофман відзначився невдалою спробою відвідати з'їзд польських пропутінських нацистів з партії Zmiana, та дружніми зв'язками з такими ж угорськими товаришами з "Йоббіка". То ж в масштабах бандитської "ДНР" виглядав цілком поважним дипломатом, та й вид мав цілком представницький – завжди у костюмі та при краватці. До того ж Кофман умів більш-менш логічно висловлювати власні думки. Куди там недорікуватому Захарченку з його непевною ходою, вічним камуфляжем та тупуватим пролетарським обличчям.

Але на радість Захарченку кремлівські куратори "ДНР" вчасно збагнули, що такий фрукт як Кофман їм жодним чином не потрібен, з однієї простої причини ніякої зовнішньої політики у "ДНР" з "ЛНРом" бути не може в принципі. А з польськими та угорськими неонацистами вони й самі всі питання здатні розрулювати. Навіщо їм якийсь Кофман, який до того ж намагається кудись їздити і з кимось про щось домовлятися. Та й пика в Кофмана надто вже хитра та підозріла. Значно краще, прибрати його подалі замінивши симпатичною білявкою, яка буде гарно відтіняти чорнявих партнерів з Абхазії та Південної Осетії – і людям дивитися приємно і проблем мінімум. До того ж з Ніконорової цілком вийде донбаська "Няша-Поклонська", адже у недореспубліці явно не вистачає свого жіночого обличчя для більш успішної розкрутки в соцмережах. Звісно вона буде з суворою риторикою як Родіна-Мать, але то вже таке. Які республіки, такі й жіночі обличчя

То ж все виглядає так, що Владіслав Сурков дав команду Захарченку негайно провести рокіровку ДНРівського "форін офісу", аби підлеглі не гралися в зовнішню політику та не відбивалися від рук.