Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою

Олександр Кофман виявився "надто розумним" аби керувати "МЗС ДНР". Тому "ДНР" придумали блондинисте жіноче обличчя
Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою
Сурков заборонив "ДНР" займатися зовнішньою політикою

В терористичній республіці "ДНР" сталася чергова ротація у вищих ешелонах "влади". Так званого міністра закордонних справ цієї нібито держави Олександра Кофмана було звільнено з посади без жодних пояснень, а на його місце була призначена 31-річна білявка у гіпюрі Наталія Ніканорова, яка вважається бойовою подружкою сумнозвісного колись МММ-ника, а нині голови "народної ради ДНР" Дениса Пушиліна.

Український інтернет ця новина вельми повеселила, усі пореготали з розкутої білявки, обговорили опуклості сепаратистського тіла нового "міністра", її беззаперечні видатні моральні якості та й годі. Натомість призначення Ніканорової окрім візуального ефекту має й цікаве політичне підґрунтя.

На тлі гіпюрової білявки тепер уже екс-міністр Кофман виглядає мало не генієм політики та дипломатії. Нагадаємо, товариш Кофман в свій час очолював ціле будівельно-монтажне підприємство та був старшим радником з розвитку комерційного банку "Надра" Дмитра Фірташа, людиною якого в "ДНР" і вважався.

Що стосується нелегкої праці на ниві міжнародної політики "ДНР", то тут пан Кофман відзначився невдалою спробою відвідати з'їзд польських пропутінських нацистів з партії Zmiana, та дружніми зв'язками з такими ж угорськими товаришами з "Йоббіка". То ж в масштабах бандитської "ДНР" виглядав цілком поважним дипломатом, та й вид мав цілком представницький – завжди у костюмі та при краватці. До того ж Кофман умів більш-менш логічно висловлювати власні думки. Куди там недорікуватому Захарченку з його непевною ходою, вічним камуфляжем та тупуватим пролетарським обличчям.

Але на радість Захарченку кремлівські куратори "ДНР" вчасно збагнули, що такий фрукт як Кофман їм жодним чином не потрібен, з однієї простої причини ніякої зовнішньої політики у "ДНР" з "ЛНРом" бути не може в принципі. А з польськими та угорськими неонацистами вони й самі всі питання здатні розрулювати. Навіщо їм якийсь Кофман, який до того ж намагається кудись їздити і з кимось про щось домовлятися. Та й пика в Кофмана надто вже хитра та підозріла. Значно краще, прибрати його подалі замінивши симпатичною білявкою, яка буде гарно відтіняти чорнявих партнерів з Абхазії та Південної Осетії – і людям дивитися приємно і проблем мінімум. До того ж з Ніконорової цілком вийде донбаська "Няша-Поклонська", адже у недореспубліці явно не вистачає свого жіночого обличчя для більш успішної розкрутки в соцмережах. Звісно вона буде з суворою риторикою як Родіна-Мать, але то вже таке. Які республіки, такі й жіночі обличчя

То ж все виглядає так, що Владіслав Сурков дав команду Захарченку негайно провести рокіровку ДНРівського "форін офісу", аби підлеглі не гралися в зовнішню політику та не відбивалися від рук.

Нова урядовка "ДНР" засвітила фото у купальнику та на Майдані (ФОТО)

Більше новин політики читай