Суддя Царевич придумала, як скасувати рішення Верховної Ради?

Одна з трійки одіозних суддів Печерського суду Оксана Царевич, з якої рішенням Верховної Ради був знятий суддівський імунітет, схоже, має намір всіляко затягнути судовий процес. Для цих цілей вона хоче звинуватити комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя у порушенні процедури
Depo.Влада
10 березня 2015 13:43
ФОТО: depo.ua
Суддя Царевич придумала, як скасувати рішення Верховної Ради?
Суддя Царевич придумала, як скасувати рішення Верховної Ради?

Епопея з трійкою суддів Печерського суду - Оксаною Царевич, Сергієм Вовком та Віктором Кицюк - триває. Як стало відомо depo.ua, Оксана Царевич подала скаргу на комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя на неправомірне рішення і порушення процедури під час обговорення питання про зняття суддівського імунітету з неї та двох вищезазначених суддів Печерського суду. Приводом для позову стало наступне: парламентський комітет надто пізно повідомив про своє засідання, і пані Царевич не змогла на нього потрапити.

Можна припустити, що наступним кроком Царевич стане розкрутка за допомогою лояльних до представників попередньої влади ЗМІ - а таких в Україні достатньо - меседжу про те, що, мовляв, рішення Верховної Ради сфабриковане та політизоване. Після цього наступним кроком з боку Царевич може стати судовий позов... проти Верховної Ради. З одного боку, начебто й фарс. Але з іншого - який-небудь Київський окружний адміністративний суд, що остаточно відбився від рук, нещодавно усім складом відмовився від розгляду справи щодо заборони КПУ, може легко підтримати позов пані Царевич.

Звичайно, у підсумку, це ні до чого не приведе. Верховна Рада просто заново переголосує рішення про зняття суддівського імунітету з Оксани Царевич, Сергія Вовка та Віктора Кицюка. Однак на судові розгляди та перегляд рішення може піти кілька дорогоцінних місяців, які в іншому випадку можна було б витратити на зачистку інших судів. Тим більше, що depo.ua писав про те, що Генеральна прокуратура вже приготувала десятки подань на зняття суддівського імунітету.

А поки Вища кваліфікаційна комісія відсторонила суддів Печерського райсуду Вовка, Царевич та Кицюка від посад на два місяці. Цього має вистачити, щоб поставити крапку в цій справі...