Суд закрив нардепу Віннику шлях за кордон

Апеляційний суд Києва підтвердив заборону нардепу від БПП, секретарю парламентського комітету з нацбезпеки і оборони Івану Виннику на виїзд з України
Depo.Влада
28 грудня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення ухвалене судом в грудні 2016 року, напередодні новорічних свят, передає Depo.ua з посиланням на "Апостроф".

Нардеп спробував оскаржити раніше винесене рішення про невиїзд, але Апеляційний суд Києва не змінив свою позицію: Вінник не може залишати межі країни.

Відзначимо, що нардеп просив скасувати рішення про невиїзд, оскільки зібрався виїхати з родиною на лікування до Швейцарії. Вінник увійшов в рейтинг найбідніших депутатів, а його фінансові зобов'язання перед кредиторами досягли 364 млн грн.

Таким чином, рішення Апеляційного суду забороняє народному депутату перетин кордону, в тому числі за дипломатичним та службовим паспортам і вже направлено для виконання в прикордонну службу, а також в апарат Верховної Ради, Міністерство закордонних справ і Міністерство юстиції.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли про те, що більше двох років ведеться виконавче провадження по стягненню з Івана Вінника боргу перед кількома українськими і міжнародними банками. Загальна заборгованість депутата за непогашеними кредитами становить 364, 4 млн грн і 110 тис. євро. Журналісти звернули увагу, що народний депутат встиг переоформити все своє майно на близьких людей і навіть оформити розлучення з дружиною, що ускладнює виконавче провадження.

Разом з тим, державній виконавчій службі все-таки вдалося розшукати і заарештувати катери народного депутата, а також виставити на торги на аукціоні арештованого майна автомобіль BMW, також куплений Іваном Вінником в кредит

Більше новин політики читайте на Depo.Влада