Суд розширив Насірову географію пересувань

Шевченківський районний суд Києва дозволив екс-главі Державної фіскальної служби України Роману Насірову виїжджати за межі Києва

Про цейдеться у повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Facebook, передає Depo.ua.

Як повідомляється, вчора, 10 січня, відбулося судове засідання з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні про обвинувачення Насірова, а також керівника одного з департаментів ДФС України.

"Прокурором САП заявлено клопотання про продовження строку дії обов'язків, покладених на підсудних, які за результатами розгляду були задоволені частково, за винятком обов'язку не залишати межі міста Києва та Київської області, що судом вирішено не продовжувати", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у ході засідання було оголошено 25 сторінок обвинувального акту і станом на 10 січня прокурори оголосили 419 з 774 сторінок обвинувального акту.

"Наступне судове засідання призначено на 16 годину 23.01.2019 року", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 грудня Насіров повернувся до виконання обов'язків голови ДФС.

Він прийшов до ДФС, однак у відомстві заявили, що керівником залишається Олександр Власов, призначений на посаду Кабміном 5 вересня 2018 року.

28 грудня Насіров заявив, що приступив до здійснення повноважень і на законних підставах обіймає посаду очільника ДФС.

Міністерство юстиції України 19 грудня почало виконавче провадження щодо відновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Кабмін оскаржив поновлення Романа Насірова на посаді голови ДФС

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна