Суд порівняє, як Рада голосувала за арешти Мосійчука і Клюєва

Вищий адміністративний суд задовольнив клопотання Олега Ляшка про залучення до матеріалів справи Мосійчука стенограм голосування про притягнення до кримінальної відповідальності нардепів Мельничука та Клюєва
Depo.Влада
17 листопада 2015 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє прес-служба Мосійчука, передає depo.ua.

"Вищий адміністративний суд задовольнив клопотання Олега Ляшка про залучення до матеріалів справи стенограм засідань Верховної Ради щодо голосування притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Мельничука та Клюєва. Тепер суд матиме змогу порівняти хід процедури голосування рішень щодо цих двох нардепыв і, те як, як із чисельними порушеннями, відбувалось незаконне голосування щодо Ігоря Мосійчука", -  повідомили у нардепа.

Раніше ВАСУ дозволив приєднати до матеріалів справи Мосійчука публічні заяви Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, де вони визнають порушення закону під час арешту нардепа.

Нагадаємо, що 17 вересня, після демонстрації відеоролика з отриманням хабара Мосійчуком у Верховній Раді його було затримано, й  того ж дня арештовано. Судовий процес у цій справі триває й досі.  15 листопада Мосійчука звільнинили з-під варти у зв'язку із закінченням терміну арешту.

Нагадаємо також, 3 червня 2015 року Верховна Рада розглянула подання генерального прокурора Віктора Шокіна, зняла недоторканність і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Сергія Клюєва.

4 червня Клюєв не з'явився на допит в ГПУ, а потім безслідно зник.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада