Суд Кузьменко у справі Шеремета перенесли на 27 травня

Печерський районний суд міста Києва переніс розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу для підозрюваної Юлії Кузьменко через неявку прокурора

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на сторінку ініціативної групи "Free Dr Kuzmenko" у Facebook.

"Оскільки прокурор не з‘явився на судове засідання, розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу для Юлії Кузьменко у Печерському районному суді м. Києва перенесено на 27.05, 12:30", – зазначили у групі та долучили відеоефір із судового засідання.

Нагадаємо, 28 квітня адвокат Кузьменко розповів, що вона не змогла пройти лікарську переатестацію.

20 травня президент Володимир Зеленський заявив, що зараз основною відповідальністю міністра внутрішніх справ Арсена Авакова є розкриття справи вбивства журналіста Павла Шеремета

Згодом стало відомо, що всім трьом підозрюваним у справі вбивства Павла Шеремета – Юлії Кузьменко, Яні Дугарь та Андрію Антоненку – змінили підозри, з яких зникли згадки про "ультранаціоналістичні ідеї" і "велич арійської раси", а організаторами слідство тепер називає невстановлених осіб.

21 травня низка ЗМІ повідомили, що поліція днями завершить розслідування вбивства Шеремета.

Довідка: Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядало п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власника видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що поліція затримала фігурантів справи Павла Шеремета. Повідомлялося також, що серед чотирьох версій причин вбивства журналіста слідство обрало одну – дестабілізацію ситуації в Україні шляхом вбивства відомої особи

Читайте також: Вбивство Шеремета: Що відбувається у справі (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme