Суд дозволив затримати командувача Чорноморським Флотом Росії

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Головної військової прокуратури та надав дозвіл на затримання командувача Чорноморським Флотом Росії Олександра Вітка

Про це повідомила прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

У відомстві нагадали, що Головна військова прокуратура 18 квітня оголосила про підозру Вітку у вчиненні низки тяжких злочинів проти України та вручено повістку про явку до слідчого органу на 25 квітня.

"Оскільки підозрюваний у вказаний термін не з’явився, Головна військова прокуратура звернулася до суду із клопотанням про надання дозволу на затримання Вітка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - зазначили у ГПУ.

"26 квітня у зв’язку з переховуванням Вітка від органів слідства з метою ухилення від кримінальної відповідальності, постановою прокурора оголошено розшук підозрюваного, проведення якого доручено Департаменту карного розшуку Нацполіції", - додали у відомстві.

Нагадаємо, 22 квітня Головна військова прокуратура України повідомила, що вручила підозру командуючому Чорноморським флотом Росії Олексадру Вітку, обвинуваченого в окупації Криму.

Як відомо, прес-служба Чорноморського флоту Росії заявила, що Олександр Вітко не отримував від української прокуратури жодних листів із звинуваченнями.

У березні 2014 року прокуратура України заявляла про порушення кримінальної справи відносно Олександра Вітка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада