Стець знайшов людину, яка пояснить українцям закордоном, чому реформ нема

Міністр інформаційної політики Юрій Стець призначив своїм радником з питань комунікації з українською діаспорою Тараса Осауленка
Depo.Влада
28 квітня 2015 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-служба міністерства, передає depo.ua.

"27 квітня міністр інформаційної політики України Юрій Стець призначив радником з питань комунікації з українською діаспорою Тараса Осауленка", - йдеться у повідомленні.

За його словами, Осауленко має досвід роботи в міжнародних проектах, зокрема очолював представництво в Україні французької телекомпанії Canal France International, а на сьогоднішній день є головою громадської організації "Міжнародна ініціатива з підтримки України".

"Я впевнений, що Тарас Осауленко на посаді радника з питань комунікації з українською діаспорою зможе забезпечити якісний зв'язок між українцями, які живуть в Україні і тими патріотами нашої держави, які живуть поза межами країни", - зауважив міністр.

Водночас у відомстві уточнили, що Осауленко є фахівцем у галузі міжнародної комунікації, політичним та громадським діячем, спеціалізується у сфері міжнародних відносин та зв'язків з українською діаспорою. Працював заступником директора Міжнародної дирекції Національної телекомпанії України, начальником Управління міжнародних зв'язків Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.