США виділять Україні гроші на боротьбу з корупцією

Уряд США надасть Україні додаткову технічну допомогу в розмірі 34,4 млн доларів США
Depo.Влада
27 листопада 2014 15:39
ФОТО: depo.ua
США виділять Україні гроші на боротьбу з корупцією
США виділять Україні гроші на боротьбу з корупцією

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі, передає ДеПо.

Для сприяння більш прозорим і підзвітним процесам управління за широкої участі громадян України буде залучена додаткова технічна допомога Уряду США у розмірі 12,4 млн доларів США.

Відзначається, що ця допомога буде спрямована на вдосконалення законодавчої бази відповідно до європейських стандартів, зокрема, антикорупційного та виборчого законодавства (11 млн дол. США), а також на вдосконалення функцій громадського нагляду та участі громадян у процесах управління (1,4 млн дол. США).

22 млн. дол. США буде виділено для реалізації проектів технічної допомоги з метою забезпечення розвитку стійкої демократії в Україні, що може дозволити підвищити рівень енергетичної безпеки України та збільшити обсяги сільськогосподарського виробництва.

Дані угоди підписали віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман та директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі, Молдові та на Кіпрі Джед Бартон.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко попросив американських військових навчити українців воювати.