США підписали з Україною угоду про військову співпрацю і дали радника Полтораку

Консультувати українського міністра оборони буде екс-командувач центрального командування ЗС США Джон Абізаїд
Depo.Влада
8 вересня 2016 17:24
ФОТО: depo.ua

 Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони США, передає depo.ua.

Глава Пентагону Ештон Картер і міністр оборони України Степан Полторак підписали угоду про співпрацю у військовій сфері.

Як наголошується, дана угода направлено на вдосконалення української армії, просування реформ в оборонній сфері на Україні і посилення військово-технічного співробітництва між країнами.

Виступаючи перед журналістами після зустрічі зі своїм український колегою в Лондоні, Картер назвав підписаний документ "дуже важливим угодою", яке допоможе подальшому розвитку можливостей України в сфері захисту своєї території. Згідно з домовленістю відомств, колишній командувач центрального командування ЗС США, відставний генерал Джон Абізаїд займе пост старшого військового радника, який курирує сферу військового співробітництва з Україною.

"Абізаїд забезпечить авторитетну консультацію міністра Півторака і інших високопоставлених українських чиновників з питання реформ, покликаних привести Збройні сили України у відповідність із західними принципами і стандартами, такими як посилення демократичного цивільного контролю над збройними силами, боротьба з корупцією, перехід до сумісної з НАТО структурі персоналу ", - йдеться в опублікованому на сайті Пентагону повідомленні.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада