Лещенко виступив проти демонізації Григоришина

За версією соратника Саакашвілі, нардепа Сергія Лещенка, вплив російського олігарха Костянтина Григоришина на процеси в Україні перебільшений
Depo.Влада
23 березня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.ua, таку думку нардеп Сергій Лещенко висловив під час інтерв’ю виданню "ЛігаБізнесІнформ".

"Його (Григоришина - Ред) вплив на процеси в Україні завжди було перебільшено для того, щоб знайти зовнішнього ворога і виправдати свої невдачі якимись змовами і рукою Москви в нашій політиці. Демонізують Григоришина, в основному Яценюк і наближені до нього політики. Його вплив незрівняний з тим, що чинять Коломойський або Ахметов", - зазначив він.

Також відповідаючи на питання журналіста, чи треба  Григоришина оголошувати персоною нон-грата, Лещенко дав негативну відповідь.

"Половина нашої країни користуються мобільним оператором Київстар, який сьогодні також належить російському бізнесу. МТС - те ж саме. Про повну заборону російського бізнесу в Україні можна говорити тільки в контексті спекуляцій. Як тільки доходить до предметної розмови, відразу з'ясовується, що це зробити неможливо і не потрібно. Хоча б тому, що тут же підуть дзеркальні санкції проти українського бізнесу в Росії, і це принесе реальної шкоди Україні більше, ніж морального задоволення. Взагалі "заборона російського бізнесу" - це тема Народного фронту, і я не розцінюю її ніяк інакше, окрім як передвиборну політичну акцію", - заявив Сергій Лещенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада