Складено рейтинг "найледачіших" українських нардепів (ІНФОГРАФІКА)

Дев'ять народних депутатів за півроку роботи Верховної Ради не зареєстрували жодного законопроекту
Depo.Влада
29 травня 2015 14:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в громадському русі "Чесно", передає depo.ua.

За даними активістів, ці ж народні обранці не внесли за весь час жодної постанови. Семеро з них взагалі не подали жодної поправки до законопроектів.

"Більшість цих депутатів - екс-регіонали та депутати, які не входять в правлячу коаліцію. Серед них є, зокрема і Сергій Клюєв, якого можуть позбавити депутатської недоторканності, і кнопкодав Олесь Довгий, який претендував на керівну посаду в комітеті з питань економічної політики" , - сказано в повідомленні.

Складено рейтинг найбільш "лінивих" українських нардепів (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

З членів коаліції в антирейтинг потрапив лише член фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Савченко. Він відомий також тим, що задекларував найбільшу суму на рахунках у банках і, відповідно, потрапив до рейтингу найбагатших депутатів цього скликання.

Активісти також визначили топ-10 депутатів, чиї картки були найменш активними за півріччя. Тут знову найбільшою групою є депутати з фракції Опозиційного блоку.

Складено рейтинг найбільш "лінивих" українських нардепів (ІНФОГРАФІКА) - фото 2

Дмитро Ярош брав участь у бойових діях і значну частину депутатської каденції провів у госпіталі. Інформація про причини відсутності інших депутатів з антирейтингу на сайті Верховної Ради відсутня.