Скандального екс-ректора Мельника випустили з-під домашнього арешту

Суд відмовився продовжити домашній арешт для скандального екс-ректора Податкової академії Петра Мельника
Depo.Влада
20 жовтня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду Києва від 9 жовтня, передає depo.ua з посиланням на "Першу інстанцію".

Як випливає з судових матеріалів, сторона обвинувачення просила суддю продовжити запобіжний захід для Мельника у вигляді домашнього арешту до 8 грудня, але суд відмовив.

Нагадаємо, Ірпіньський суд Київської області 8 липня 2015 виніс виправдувальний вирок колишньому ректору Податкової академії, екс-депутату Верховної Ради Петру Мельнику, якого підозрювали в отриманні хабара в розмірі 120 000 гривень.

Однак у прокуратурі завели нове розслідування. Колишнього ректора підозрювали у відчуженні великих активів вузу в кількох містах України - Ірпені, Кам'янець-Подільському, Сімферополі. Майно академії опинилися в приватних руках, а колишній ректор, за версією правоохоронного органу, має до нових власників безпосереднє відношення.

8 вересня суд застосував до Петра Мельника запобіжний захід, зобов'язавши його прибувати до слідчого СУ ГУ МВС України в Київській області або прокурора прокуратури Київської області, слідчого судді і судді з встановленою періодичністю, не відлучатися з місця проживання без дозволу слідчого, прокурора, суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання.

Термін дії постанови був визначений до 8 жовтня 2015 року в межах терміну досудового розслідування кримінального провадження.

7 жовтня прокурор Київської області продовжив термін досудового розслідування до 8 грудня 2015 року. Паралельно правоохоронний орган просив про продовження домашнього арешту. Однак Печерський суд Києва відмовив прокурорам.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада