Скандальний прокурор Кулик вимагає від НАБУ заарештувати Лещенка

Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик подав заяву в Національне антикорупційне бюро України з вимогою заарештувати народного депутата України Сергія Лещенка
Depo.Влада
10 вересня 2016 21:11
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать документи, які є в розпорядженні у "Обозревателя", передає depo.ua.

Скандальний прокурор Кулик вимагає НАБУ заарештувати Лещенка - фото 1

Скандальний прокурор Кулик вимагає НАБУ заарештувати Лещенка - фото 2

Кулик зазначив, що звичайної перевірки Лещенко з боку НАБУ буде недостатньо, оскільки ЗМІ поширюють інформацію, що нардеп від БПП підтримує близькі стосунки з антикорупційними органами.

У зв'язку з цим, на думку військового прокурора, у НАБУ повинні відкрити кримінальну справу за ч.2 ст.368-2 Кримінального кодексу України (одержання особою, уповноваженою до виконання функцій держави, активів в значній кількості, законність отримання яких не підтверджена доказами) і на час розслідування заарештувати Лещенко.

Нагадаємо, детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

9 вересня стало відомо, що спеціальна антикорупційна прокуратура готує звинувачення по ще одному епізоду щодо прокурорп АТО Костянтина Кулика.

Народний депутат Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м у новобудові у центрі Києва.

Він пояснив, що купив квартиру на свої заощадження за часів роботи в "Українській правді" й гроші, взяті в борг. Партнером капіталовкладення стала його дівчина Анастасія Топольська.

"Квартира оформлена на мене, а Настя стане її співвласником після завершення процедури розлучення. В декларації за 2016 рік все це буде відображено", – запевнив він.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада