Ситник: Суди не хочуть займатися справою Пасішника

Солом'янський райсуд Києва не хоче розглядати справу про тиск на екс-міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса
Depo.Влада
22 серпня 2016 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це Ситник заявив в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"У так званій справі Кононенка: питання стояло в тиску на колишнього міністра Абромавичус. Він дав свідчення, за результатами розслідування ми залучили виконавчого директора "Нафтогазу" Андрія Пасішника вперше в історії за 344-ю статтею (Кримінального кодексу. - Ред.) - чинення тиску на державного діяча", - сказав він.

"Цю справу суд не хоче розглядати. Нам уже намагалися повернути її. Судова система пручається. Розгляду цієї справи по суті ще не було, хоча вже минуло понад три місяці, як НАБУ і САП направили в суд обвинувальний акт", - додав чиновник.

Нагадаємо, 3 лютого детективи НАБУ почали перевірку фактів, озвучених тодішнім міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом щодо можливого втручання в роботу Міністерства з боку першого заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка та інших народних депутатів.

Під час розслідування було встановлено факт незаконного впливу Пасішника на Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра. У квітні 2016 року звинувачення щодо Пасішника було направлено до суду.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада