Ситник призначив своїм заступником бойового підполковника

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник призначив своїм заступником учасника АТО, підполковника Анатолія Новака

Про це сам керівник бюро розповів на брифінгу, передає depo.ua.

За словами Ситника, новопризначений заступник буде займатися правоохоронною діяльністю.

"Це людина, яка має тривалий досвід роботи у спецпідрозділах, це людина-воїн, яка останній рік провела у зоні АТО та брала участь у бойових діях. Він поєднує в собі дуже багато якостей, адже, окрім того, що він воїн, він ще й має три вищі освіти за спеціальностями "правознавство", "психологія" і є кандидатом економічних наук", - сказав Ситник.

Він упевнений, що Новак зможе швидко створити бойовий підрозділ у складі Антикорупційного бюро.

"Новак здатний швидко сформувати бойовий підрозділ в НАБУ, згідно з новітніми міжнародними стандартами і взяти активну участь у проведенні конкурсного відбору на заміщення інших вакантних посад в НАБУ", - зазначив директор Антикорупційного бюро.

Він уточнив, що в завдання Новака входитиме у тому числі фізичний захист працівників НАБУ та свідків.

"Новак займатиметься саме цими питаннями (безпековими, -ред.) Я дивлюся на нього і впевнено себе почуваю у цих питаннях. Я впевнений, що він захистить і мене і працівників бюро", - підкреслив Ситник.

Крім того, директор НАБУ призначив заступника із фінансових питань і пообіцяв визначитися із останнім, четвертим заступником уже найближчим часом.

"Ще мною призначено третього заступника, який займатиметься фінансовими питаннями і до прямої роботи бюро матиме опосередкований стосунок", - сказав Ситник.

Нагадаємо, що 27 квітня першим заступником голови Національного антикорупційного бюро призначено грузина Гізо Углаву.