Ситник призначив своїм заступником бойового підполковника

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник призначив своїм заступником учасника АТО, підполковника Анатолія Новака
Depo.Влада
18 травня 2015 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це сам керівник бюро розповів на брифінгу, передає depo.ua.

За словами Ситника, новопризначений заступник буде займатися правоохоронною діяльністю.

"Це людина, яка має тривалий досвід роботи у спецпідрозділах, це людина-воїн, яка останній рік провела у зоні АТО та брала участь у бойових діях. Він поєднує в собі дуже багато якостей, адже, окрім того, що він воїн, він ще й має три вищі освіти за спеціальностями "правознавство", "психологія" і є кандидатом економічних наук", - сказав Ситник.

Він упевнений, що Новак зможе швидко створити бойовий підрозділ у складі Антикорупційного бюро.

"Новак здатний швидко сформувати бойовий підрозділ в НАБУ, згідно з новітніми міжнародними стандартами і взяти активну участь у проведенні конкурсного відбору на заміщення інших вакантних посад в НАБУ", - зазначив директор Антикорупційного бюро.

Він уточнив, що в завдання Новака входитиме у тому числі фізичний захист працівників НАБУ та свідків.

"Новак займатиметься саме цими питаннями (безпековими, -ред.) Я дивлюся на нього і впевнено себе почуваю у цих питаннях. Я впевнений, що він захистить і мене і працівників бюро", - підкреслив Ситник.

Крім того, директор НАБУ призначив заступника із фінансових питань і пообіцяв визначитися із останнім, четвертим заступником уже найближчим часом.

"Ще мною призначено третього заступника, який займатиметься фінансовими питаннями і до прямої роботи бюро матиме опосередкований стосунок", - сказав Ситник.

Нагадаємо, що 27 квітня першим заступником голови Національного антикорупційного бюро призначено грузина Гізо Углаву.