Сімнадцять нардепів готові взяти Корбана на поруки, - адвокат

Адвокати затриманого лідера політичної партії "Українське об'єднання - УКРОП" Геннадія Корбана заявили, що 17 народних депутатів Верховної Ради України готові прийняти їх підзахисного на поруки
Depo.Влада
6 листопада 2015 01:35
ФОТО: depo.ua

Звідповідним клопотанням про долучення до матеріалів справи зобов'язання народних депутатів України про особисте поручительство звернулася до суду адвокат Оксана Томчук, передає depo.ua.

Адвокат зазначила, що ці документи завірені печаткою апарату Верховної Ради. Вона сказала, що хоче докласти зобов'язання про взяття Корбана на поруки від таких народних депутатів, як Семен Семенченко, Борис Філатов, Тарас Батенко, Олександр Шевченко, Віталій Купрій, Валентин Дідич, Ігор Луценко, Андрій Левус, Андрій Денисенко, Єгор Соболєв, Володимир Парасюк, Олег Осуховський, Михайло Головко і від інших депутатів.

"Всі ці документи належним чином оформлені, і відповідними печатками установ, де працюють ці люди. Завірені апаратом Верховної Ради", - сказала Томчук.

Слідчий суддя Лариса Цокол, знайомлячись з наданими документами, зазначила, що "слідчому судді надано 17 особистих заяв від імені народних депутатів".

"Слідчий суддя постановив долучити до матеріалів справи особисті поруки", - заявила Цокол.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада

Мітки: суд, Корбан