Шуфрич обзавівся новим будинком та городом у Конча-Заспі

Після втечі Януковича для нардепа від "Опозиційного блоку" Нестора Шуфриа настали не найкращі часи – і стусанів давали, і землю намагалися відібрати. Та попри це список нерухомості Шуфрича все ж поповнився декількома пунктами
Depo.Влада
8 жовтня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать витяги з Реєстру майнових прав, які є у розпорядженні depo.ua.

Зокрема, як зазначається у документі, Шуфрич став власником приватного будинку загальною площею понад 700 кв.м та трьох земельних ділянок у селищі Козині під Києвом на березі річки Козинки.

Як зазначається, дві ділянки площею 0,1 та 0,15 га призначені для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ще 0.752 га - для ведення особистого селянського господарства. У витягах з Реєстру не вказують людину, яка надала Шуфричу такий щедрий "подарунок", однак не складно здогадатися, хто це. Батько Нестора Шуфрича Іван володіє 70 га землі в смт Козин, що під Києвом

У Нестора Шуфрича також є багато іншої нерухомості, яку він нажив до 2014 року.

У Києві:

Нежитловий будинок загальною площею 4055,50 кв.м на вулиці Червоноармійській, а також дві квартири по сусідству - шестикімнатна загальною площею більш ніж 360 кв.м та однокімнатна на 122 кв.м.

Ще одна квартира на вулиці Старонаводницькій та чотири гаражі до неї, а також трикімнатна квартира загальною площею 83,90 кв.м на вулиці Льва Толстого.

земельна ділянка

На Закарпатті:

Декілька будинків та квартир в Ужгороді, а також комплекс в с. Кам'яниця біля кордону зі Словаччиною (за цією адресою зареєстрований "Закарпатський обласний фонд "Рідні простори"). 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.