Шокіну у п'ятницю мають подати кандидатів на антикорупційного прокурора

Конкурсна комісія з обрання голови спеціалізованої антикорупційної прокуратури має намір у п'ятницю визначити кандидатів, яких подасть генеральному прокурору України Віктор Шокіну
Depo.Влада
26 листопада 2015 22:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у  Центрі протидії корупції, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

Генпрокурор має обрати одного із запропонованих комісією кандидатів та призначити Антикорупційного прокурора не пізніше 1 грудня.

Відповідно до закону, конкурсна комісія має подати не менше двох кандидатів.

"Як саме будуть обрані переможці конкурсу, комісія буде визначати завтра під час засідання. Їх точно буде двоє, і моя позиція – їх має бути двоє, щоб не Шокін обирав майбутнього спецпрокурора, а ми – комісія" - пояснив Віталій Шабунін, секретар конкурсної комісії.

За його словами, комісія буде визначатися із критеріями, за якими обиратимуть переможців, та способом голосування у п'ятницю.

"Моїм головним критерієм стане наявність реальних результатів роботи кандидата та відсутність за ним хвостів", - сказав Шабунін.

Фінальне засідання конкурсної комісії відбудеться 27 листопада о 12.00.

Нагадаємо, конкурсна комісія з обрання антикорупційного прокурора відмовилася від перевірки на поліграфі кандидатів на посаду керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада