Шокін почав кадрові чистки

Генеральний прокурор України Віктор Шокін звільнив начальника слідчого управління Генпрокуратури Святослава Лаганяка і прокурора Донецької області Миколу Франтовського
Depo.Влада
14 лютого 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
Шокін почав кадрові чистки
Шокін почав кадрові чистки

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

«Наказом генерального прокурора Віктора Шокіна з посади прокурора Донецької області звільнений Микола Франтовський. Також звільнено начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Святослава Лаганяка, який організовував роботу з розслідування злочинів щодо учасників Революції Гідності, а також протизаконних дій чиновників режиму Януковича та повернення викрадених і вивезених за кордон коштів», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, вчора генеральний прокурор доручив у максимально стислі терміни розслідувати події ЄвромайдануБуло доручено обласним прокурорам у тижневий термін провести перевірки щодо ролі кожного підлеглого прокурора в період подій, які відбувалися на Майдані.

Раніше глава ГПУ також доручив змінити структуру Генеральної прокуратури для підвищення ефективності розслідування злочинів проти учасників Євромайдану.