Шокін вимагає покарати прокурорів, які переслідували «евромайданівців»

Генеральний прокурор України Віктор Шокін доручив у максимально стислі терміни розслідувати події Євромайдана
Depo.Влада
13 лютого 2015 16:01
ФОТО: depo.ua
Шокін вимагає покарати прокурорів, які переслідували «евромайданівців»
Шокін вимагає покарати прокурорів, які переслідували «евромайданівців»

Про це він заявив під час наради, передає depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

«Віктор Шокін поставив перед обласними прокурорами завдання в максимально стислі терміни домогтися законного і якісного результату в розслідуванні кримінальних проваджень, що стосуються подій Революції Гідності, розслідування корупційних злочинів, а також злочинів, скоєних колишніми чиновниками-високопосадовцями», - йдеться в повідомленні.

Він також доручив обласним прокурорам у тижневий термін провести перевірки щодо ролі кожного підлеглого прокурора в період подій, які відбувалися на Майдані.

«Потрібно в кожному окремому випадку провести службове розслідування щодо ролі працівників обласних та інших прокуратур за весь період Революції Гідності. Перевірте всіх, хто, можливо, був причетний до переслідувань. Ніхто не повинен уникнути відповідальності. В першу чергу виявити осіб з числа керівників обласного рівня, а не «стрілочників», - сказав Шокін.

Нагадаємо, глава ГПУ також доручив змінити структуру Генеральної прокурори для підвищення ефективності розслідування злочинів проти учасників Євромайдана.