Шеф-редактором видавничої групи "Картель" призначено Віталія Пировича

З вересня посаду шеф-редактора ВГ "Картель" обіймає Віталій Пирович, який раніше працював на посаді головного редактора порталу Depo.ua
Depo.Влада
12 вересня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Головним редактором Depo.ua стала Ольга Лукінова, яка до цього була редактором мережі регіональних порталів  Depo.ua, повідомляє прес-служба ВГ "Картель".

"Віталій Пирович – журналіст з багатолітнім досвідом, розумінням інтересів наших читачів та високими професійними якостями", - впевнений голова правління ПрАТ "Картель" Олег Вовкогон.

За словами О.Вовкогона, "його вміння та досвід допоможуть реструктурувати редакцію видання "Деловая столица" відповідно до нашої мети - стати головним діловим виданням країни".

Коментуючи своє призначення, Віталій Пирович, шеф-редактор ВГ "Картель" відзначив, що "реструктуризація видання спрямована на те, щоб зберегти здобутки усіх попередніх років, а також на те, щоб досягти ще більших вершин в аналізі політичного, суспільного та економічного життя України та світу".

Варто зазначити, що Віталій Пирович у журналістиці з 2002 року, з 2013 року керував сайтом Еспресо ТВ, а з 2014 року очолював новинну редакцію телеканалу Еспресо ТВ. 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада