Зараз Росія не буде відкрито йти війною на Україну - Кучма

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що зараз Російська Федерація не піде на відкрите введення своєї армії в нашу країну
Depo.Влада
21 січня 2015 20:04
ФОТО: depo.ua
Зараз Росія не буде відкрито йти війною на Україну - Кучма
Зараз Росія не буде відкрито йти війною на Україну - Кучма

Свою точку зору він виклав у коментарі «Укрінформу».

«Росія сьогодні не піде на відкрите введення своїх військ в Україну. Вони ж досі не визнають те, що регулярні російські війська беруть участь. Хоча сьогодні і дурневі зрозуміло, що без російських військових не відбуваються всі ці події», - вважає Кучма.

Нинішній масований наступ російської армії він назвав тиском на Україну, «щоб ми погодилися з тими умовами, які висуває Росія».

«Це тиск на європейців, на Сполучені Штати Америки - дивіться, я не зупинюся доти, поки ви не підете на мої умови. Але я не думаю, що світ сьогодні не розуміє, до чого це призведе. Це буде поразка не тільки України, а поразка європейців у тому числі», - сказав Кучма, висловивши сподівання, що «здоровий глузд у європейців переможе боязнь втратити гроші».

Кучма підкреслив, що сьогодні Україна несе втрати більші, ніж за десять років війни в Афганістані.

Він категорично не згоден, що українці на Донбасі воюють з росіянами.

«На території України воює Росія з Україною. Я глибоко переконаний, що ми з цього вийдемо більш сильною нацією, більш згуртованою нацією. Тому що, як ми бачимо з сьогоднішньої ситуації, нам цього не вистачає», - вважає Кучма.

Як повідомляв depo.ua, 19 січня на територію України вторглися чергові батальйонно-тактичні групи озброєних сил РФ, а 20 січня до вечора російські військові пішли в наступ на півночі Луганської області, змусивши українців залишити 31-й блокпост. Зараз там йдуть бої.