СБУ взялася за менеджерів Ахметова через проплачені "шахтарські мітинги"

Служба безпеки допитує менеджерів компаній Ріната Ахметова у зв’язку з "проплаченими з-за кордону" акціями протесту шахтарів
Depo.Влада
7 травня 2015 11:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова СБУ Валентин Наливайченко журналістам у Академії СБУ у четвер, відповідаючи на запитання про те, чи з'явилися в СБУ претензії до Ахметова, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"СБУ розслідує провадження, пов'язане з незаконним фінансуванням з-за кордону провокаційних акцій під виглядом так званих шахтарських протестів", - сказав він.

Наливайченко нагадав, що нещодавно СБУ затримала в Києві кур'єра, який привіз гроші для фінансування проплачених мітингів із московського офісу Януковича-Олійника-Царьова. Крім того, пізніше було затримано його спільників - так званих "тисячників", які акумулювали гроші і розподіляли фінансування між учасниками акцій.

"Ми направили повістки менеджменту однієї з компаній, що належить людині, про яку Ви згадали (Ахметову - ред.). Менеджмент цієї компанії допитується слідчими СБУ в рамках цього кримінального провадження", - сказав Наливайченко.