СБУ ініціює відсторонення фігурантів конфлікту між НАБУ та ГПУ

Служба безпеки України ініціює відсторонення від виконання обов`язків всіх причетних до конфлікту між Національним антикорупційним бюро та Генпрокуратурою

Про це журналістам заявив голова СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"Справа розслідується доволі ефективно. Наші слідчі направили пропозиції щодо відсторонення від виконання обов`язків головних ключових осіб з обох сторін, щоб вони не могли чинити тиск на слідство. А за результати розслідування буде звітувати наше слідство", - заявив Грицак.

Нагадаємо, між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 

Так, 12 серпня ГПУ виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Згодом у ГПУ заявили про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом. 

У відомстві заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Мітки Грицак НАБУ