СБУ ініціює відсторонення фігурантів конфлікту між НАБУ та ГПУ

Служба безпеки України ініціює відсторонення від виконання обов`язків всіх причетних до конфлікту між Національним антикорупційним бюро та Генпрокуратурою
Depo.Влада
29 вересня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив голова СБУ Василь Грицак, передає depo.ua.

"Справа розслідується доволі ефективно. Наші слідчі направили пропозиції щодо відсторонення від виконання обов`язків головних ключових осіб з обох сторін, щоб вони не могли чинити тиск на слідство. А за результати розслідування буде звітувати наше слідство", - заявив Грицак.

Нагадаємо, між Антикорупційним бюро та Генпрокуратурою виник конфлікт стосовно стеження. 

Так, 12 серпня ГПУ виявила стаціонарний пост спостереження за своїми співробітниками за адресою вул. Симона Петлюри, 7/9 у Києві, що здійснював зняття інформації про дії працівників прокуратури.

Згодом у ГПУ заявили про побиття спецназом НАБУ трьох співробітників прокуратури, які здійснювали зовнішнє спостереження за слідчим ГПУ Дмитром Сусом. 

У відомстві заявили, що стеження було незаконним, у той час як НАБУ стверджують, що мали відповідне рішення суду. Генпрокуратура почала розслідувати бійку.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що до працівників НАБУ після затримання застосовували незаконні заходи фізичного і морального впливу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

 

Мітки: Грицак, НАБУ