Савченко заявила про відновлення сухого голодування з 6 квітня

Українська льотчиця і нардеп Надія Савченко заявила, що 6 квітня розпочне безстрокове сухе голодування з вимогою її негайного повернення в Україну
Depo.Влада
5 квітня 2016 05:53
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві Савченко, копію якої опублікував адвокат Марк Фейгін на своїй сторінці у "Твіттері", передає depo.ua.

"На злочинні дії російської влади проти мене і проти України оголошую безстрокове сухе голодування, починаючи з 6 квітня 2016 року. Вимагаю негайного повернення мене в Україну! Забороняю мене етапувати куди-небудь, окрім України! (...) Забороняю примусово виводити мене із сухого голодування, а також переміщати з камери буль куди, окрім України" - йдеться в заяві.

Савченко наполягає, щоб її етапування відбувалося в присутності представників України, консула України в Ростові-на-Дону або її адвокатів. Також українка заборонила будь яким лікарям з Росії оглядати її.

За словами Фейгіна, нікому з адвокатів, ні сестрі Надії - Вірі Савченко, не вдалося відмовити льотчицю від сухого голодування.

Раніше Фейгін повідомив, що наразі "Надія припинила вживати дитяче харчування і п'є тільки воду". Також, Савченко остаточно вирішила не подавати скаргу на вирок Донецького міського суду Ростовської області.

"Стан здоров'я Надії стабільний. П'є лише воду, вага 64 кг, тиск 110/60, температура в нормі", - також повідомив адвокат Савченко Микола Полозов.

Нагадаємо, 22 березня російський суд засудив Савченко до 22 років позбавлення волі. Вирок ще не набув чинності, але Савченко заборонила своїм адвокатам оскаржувати його, щоб не відтягувати можливість політичного рішення, яке дозволило б їй повернутися в Україну.

29 березня Надія Савченко звернулася з новим листом до співвітчизників, в якому закликала "великих дядьків" не торгуватися, а домовлятися з Росією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада