Савченко просить "великих дядьків" не торгуватися, а домовлятися з Росією (ЛИСТ)

Засуджена на Росії українка Надія Савченко звернулася з новим листом до співвітчизників
Depo.Влада
29 березня 2016 11:47
ФОТО: depo.ua

Копію відповідного листа на своїй сторінці у "Фейсбуці" оприлюднив адвокат Савченко Марк Фейгін, передає depo.ua.

"Суд – фарс. Вирок – блеф. Торгуватись будуть. Кожен буде хотіти урвати за мене якнайбільше і чекати слушної нагоди, щоб не втратити власної марки. Я товаром не стану. Свою долю вирішу сама. Тому політикам пропонує не торгуватись, а домовлятись. Бо від моєї смерті не виграє ніхто, а гірше стане", - написала Савченко.

"Бажаю мудрості "великим дядькам", - додала вона.

Савченко просить "великих дядьків" не торгуватися, а домовлятися з Росією (ЛИСТ) - фото 1

Нарадаємо, раніше російський "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела повідомив, що Савченко може бути обміняна на росіян, які відбувають покарання в США, зокрема Бута і Ярошенко.

"В даний час тривають консультації, в тому числі по конфіденційних каналах, про можливість звільнення Савченко шляхом обміну. Російська сторона запропонувала список своїх співгромадян, в обмін на видачу яких готова звільнити колишнього українського військовослужбовця", - сказав один зі співрозмовників агентства.

За його даними, в цьому списку засуджені на тривалі терміни в США підприємець Віктор Бут і льотчик Костянтин Ярошенко. "Є серед них і росіяни, діяльність яких зазвичай не афішується", - відзначило джерело.

24 березня зустріч у Кремлі російського президента Володимира Путіна та державного секретаря США Джона Керрі тривала майже чотири години. Ключовими темами зустрічі були Сирія, конфлікт на Донбасі і звільнення Надії Савченко.

А сьогодні, як повідомлялось раніше, заступник державного секретаря США з політичних питань Томас Шеннон вирушить до російської столиці для обговорення з представниками влади Росії питань, які піднімалися під час останнього візиту Джона Керрі. 

Суд в Росії 22 березня засудив Савченко до 22 років позбавлення волі. Вирок ще не набув чинності, але Савченко заборонила своїм адвокатам оскаржувати його, щоб не відтягувати можливість політичного рішення, яке дозволило б їй повернутися в Україну.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада