Савченко вже й у ліфті не дають проходу із Захарченком і Плотницьким (ВІДЕО)

Народного депутата України Надію Савченко навіть у ліфті наздоганяються запитання про зустрічі з ватажками "ДНР" і "ЛНР" Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького
Depo.Влада
13 грудня 2016 15:17
ФОТО: depo.ua

Так, журналіст Радіо "Свобода" на ходу поцікавився у Савченко, чи залишає вона за цими людьми право "представляти Донбас", зокрема мільйони переселенців, передає Depo.ua з посиланням на його Facebook-сторінку.

"Я говорю, що треба говорити з тим, хто тримає людей. А чи мають право вони представляти людей, буде вирішено на чесних і об’єктивних виборах", - зазначила Савченко.

Нагадаємо, що Надія Савченко в Мінську провела зустріч з ватажками бойовиків "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.  У Кремлі також підтвердили цю зустріч. За її словами, зустріч була ефективною і спрямована на посилення Мінського формату".  У "Батьківщині" засудили такий вчинок, і Савченко вийшла з партії

Водночас у СБУ заявили, що Савченко не інформувала про зустріч. А Комітет Верховної Ради з національної безпеки і оборони вже звернувся до голови СБУ Василя Грицака з приводу поїздки Савченко до Мінська.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада