Савченко вірить, що українці підтримують її "усмішки" терористам

Народний депутат Надія Савченко переконана, що українці не відвернулися від неї через заяви про поступки терористам
Depo.Влада
12 серпня 2016 10:21
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в інтерв'ю ВВС-Україна, передає depo.ua.

"Я сказала, що не проклянуть, а буде летіти каміння. Поки що в мене летіло кілька яєць в Одесі. Я не бачу, щоб люди від мене відвернулись. Спілкуюсь з простим народом в транспорті, селах та містечках й не бачу змін", - сказала Савченко.

"Соцмережі та ЗМІ грають під політиків і куплені політиками. Тому каміння в мене летить від політиків, а не від народу", - додала нардеп.

Нагадаємо, на початку серпня Надія Савченко викликала хвилю обурення серед українців, заявивши, що готова проводити переговори з ватажками терористичних "ДНР" та "ЛНР". 

"Пан Захарченко і пан Плотницкий можуть позиціонуватися за повноваженнями, з мене корона не впаде, нехай позиціонуються як народні депутати від "ДНР" і "ЛНР". Я готова з ними говорити", - заявила Савченко.

"Треба переконати сусіда, що він вчинив недобре, не по-братськи, як вони люблять говорити, і що йому необхідно піти. Далі - я абсолютно не хочу зачищати Донбас такими методами, як це Росія робила в Чечні. Я хочу знайти порозуміння з цими людьми. Я знаю, що нам доведеться навчитися прощати", - зазначила вона.

"Давайте посміхатися один одному, і все у нас вийде", - додала Савченко.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада