Савченко розповіла, як 20 бойовиків хотіли "пустити по колу" її сестру

Український нардеп Надія Савченко розповіла, як бойовики "ЛНР" знущалися над її сестрою Вірою, яка намагалась звільнити її з полону
Depo.Влада
21 червня 2016 14:28
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла в рамках круглого столу в ПАРЄ, передає depo.ua.

"В цей період, поки я була на Росії, моя сестра мне розшукувала. Вона пішла відразу за хлопцями в бій. Це безстрашна людина, яка не має жодного відношення до військової справи. Вона архітектор. Вона народжена для того, щоб будувати, а не руйнувати. Але вона просто з хлопцями слід в слід і з нею поруч зривалися снаряди і міни... Хлопці намагалися її захистити. Після закінчення бою, коли було зрозуміло, що полонені є, вона поїхала в Київ піднімати хвилю, щоб мене звільнити. Нажаль тут немає Віри. Я вперше почула цю історію в залі суду. Вона приїхала в Луганськ, в "ЛНР"...Бойовики закрили мою сестру у підвал, забрали паспорт, пустили 20 чоловіків, видали їм презервативи. Вони почали закидати її презервативами і розказувати, що вони з нею зроблять. Зі мною вони теж так поводились під час захоплення в полон. Але я - це зовсім інша річ. Я 20 років служила і прекрасно знала, як цьому протидіяти. Віра цим була дуже сильно травмована", - розповіла Савченко.  

"На щастя, світ не без добрих людей.  Знайшлася серед тих сепаратистів одна дівчина, яка сказала:"Хлопці, ви ж не зовсім дурійте". І врятувала їй цим життя і просто її фізичний стан здоров`я", - додала нардеп. 

За її словами, через одного перемовника з числа сепаратистів Віру все ж таки вдалося звільнити з полону бойовиків. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада