Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі

Почалося засідання Басманного суду Москви з розгляду апеляції української льотчиці Надії Савченко без її участі. Сама підсудна проходить примусову психіатричну експертизу
Depo.Влада
13 жовтня 2014 17:24
ФОТО: depo.ua
Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі
Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі

Про це повідомив адвокат льотчиці Марк Фейгін у своєму мікроблозі Twitter, передає ДеПо.

«Засідання почалося. Слідство заявляє, що Савченко не може бути доставлена. 10 жовтня вона була спрямована в інститут ім. Сербського. Просять розглянути без її участі», - написав Фейгін.

Він заявив клопотання про перенесення засідання у зв'язку з відсутністю Савченко і забезпечення її доставки до суду.

Врешті-решт суд все ж переніс розгляд апеляції Савченко про призначення їй психіатричної експертизи на 11 листопада 2014 року.

Нагадаємо, що 27 серпня Воронежський облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня і постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею які-небудь тести або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу.

Довідка. 31-річна штурман Савченко після місяця боїв у складі добровольчого батальйону «Айдар» потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім, як стверджує українська влада, вона була незаконно доставлена в Росію. У Слідчому комітеті РФ звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВДТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина на Сході України. У кінці вересня Савченко була етапована в Москву, де вона і утримується в СІЗО.