Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі

Почалося засідання Басманного суду Москви з розгляду апеляції української льотчиці Надії Савченко без її участі. Сама підсудна проходить примусову психіатричну експертизу
Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі
Савченко почали судити, поки вона на психіатричній експертизі

Про це повідомив адвокат льотчиці Марк Фейгін у своєму мікроблозі Twitter, передає ДеПо.

«Засідання почалося. Слідство заявляє, що Савченко не може бути доставлена. 10 жовтня вона була спрямована в інститут ім. Сербського. Просять розглянути без її участі», - написав Фейгін.

Він заявив клопотання про перенесення засідання у зв'язку з відсутністю Савченко і забезпечення її доставки до суду.

Врешті-решт суд все ж переніс розгляд апеляції Савченко про призначення їй психіатричної експертизи на 11 листопада 2014 року.

Нагадаємо, що 27 серпня Воронежський облсуд прийняв рішення залишити Савченко під вартою до 30 жовтня і постановив провести Савченко психіатричну експертизу в інституті Сербського в Москві. У свою чергу Савченко написала заяву про заборону проводити над нею які-небудь тести або застосовувати психологічні або фізичні методи впливу.

Довідка. 31-річна штурман Савченко після місяця боїв у складі добровольчого батальйону «Айдар» потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім, як стверджує українська влада, вона була незаконно доставлена в Росію. У Слідчому комітеті РФ звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВДТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина на Сході України. У кінці вересня Савченко була етапована в Москву, де вона і утримується в СІЗО.