Савченко говоритиме з ватажками "ЛДНР", а не з "маріонеткою" Пушиліним

Нардеп Надія Савченко готова до переговорів про звільнення полонених з Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким
Depo.Влада
11 червня 2016 19:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

"Я готова говорити з тими людьми, з якими я зустрічалася в бою. Якщо я зустрічалася особисто з Ігорем Плотницьким, то я знаю, що з цією людиною можна говорити, тому що, принаймні, він знає, про що говорить, бо він там був. Я чула, що воював Захарченко, особисто я з ним не стикалася, але хлопці розповідали, що так, він дійсно... Тобто я готова говорити про війну і про обмін полонених з людьми, які безпосередньо знають, що таке ціна життя людини", – сказала Савченко в інтерв'ю.

У той же час вона зазначила, що не хоче розмовляти з тими, "хто хоче бачити себе політиками так званої ЛНР і ДНР".

"Я не знаю, хто такий Пушилін. Так, я його бачила по російському телебаченню. Я можу зробити висновок, що це російська маріонетка. Все з того, що я бачила... Я не хочу розмовляти з Пушиліним. Я не хочу розмовляти на "мінському майданчику". Я хочу розмовляти безпосередньо з людьми буквально з поля бою", – підкреслила нардеп.

Також вона повідомила, що особисто не знайома з главою руху "Український вибір" Віктором Медведчуком.

"Я не знайома з ним взагалі... Я знаю, що з ним зв'язувалася моя сестра. Тому що вона так само, як і я, готова говорити з чортом заради мого звільнення. А я – заради кожного хлопця, який там залишається. І я так само не бажаю зла тим хлопцям, які залишаються тут. Мається на увазі військовополонені. Я вважаю, що обмін всіх на всіх повинен бути, замирення має бути, якісь певні амністії повинні бути", – стверджує пані Савченко.

Нагадаємо, представники терористичного угрупування "ДНР" заявили про готовність до діалогу з Києвом через Надію Савченко, якщо українська влада надасть їй відповідні повноваження

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада