Савченко доставлять в СІЗО Ростовської області 25 липня

Надія Савченко буде доставлено в СІЗО Ростовської області 25 липня
Depo.Влада
24 липня 2015 20:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті уповноваженого з прав людини в РФ, передає depo.ua.

"17 липня 2015 року Надія Савченко етаповано плановим залізничним вартою в місто Ростов-на-Дону з прибуттям до місця призначення 25 липня 2015 року. Її зміст буде забезпечено в одному з СІЗО ГУФСВП Росії по Ростовській області. Її стан задовільний", - вказується в повідомленні з посиланням на офіційну відповідь на запит омбудсмена.

Нагадаємо, що 17 липня Надію Савченко етапували з Москви, адже тепер її справу має розглядати Донецький міський суд. Але в російському Донецьку немає СІЗО.  За даними ЗМІ, Савченко можуть найближчим часом доставити в СІЗО №4 міста Шахти Ростовської області.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у складі добровольчого батальйону "Айдар" потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя Луганської області. А потім, як стверджує українська влади, вона була незаконно доставлена в Росію. У Слідчому комітеті Росії звинувачують українську льотчицю в пособництві у вбивстві журналістів ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на сході України. 

10 червня Московський міський суд продовжив арешт Савченко до 30 вересня 2015 року6 липня Слідчий комітет Росії перекваліфікував на більш тяжкий склад обвинувачення української полонянки Надії Савченко - їй ставиться безпосереднє вбивство двох російських журналістів в Донбасі, а не співучасть в цьому злочині.

Савченко загрожує до 25 років ув'язнення

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.