САП: У справі Кулика можлива поява нових доказів його вини

Справа проти прокурора сил АТО Костянтина Кулика може поповнитися новими фактами, тому що все ще продовжується допит свідків
Depo.Влада
16 серпня 2016 15:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив перший заступник керівника САП Максим Грищук в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Ми йдемо до логічного завершення. В нас є й інші факти, тому що допитуються свідки. Там ідуть допити і в Києві, і в Харкові. Багато свідків", - сказав Грищук.

За його словами, Кулик продовжує стверджувати, що Німець не його дружина, а просто жінка, мати його дітей.

"Він зайняв таку позицію й далі її дотримується. Стосовно того, де він взяв кошти, він не пояснював, оскільки вважає, що ці кошти Німець, а вона не зобов’язана пояснювати", - додав заступник керівника САП.

Він висловив сподівання, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура зможе аргументувати свою позицію і суд дослухається до неї щодо того, що арешт на майно накладений законно і підстав для того, щоб його знімати, немає.

"Оскільки в нас є всі докази по справі, які вказують на те, що це є засіб достатній і необхідний на даному етапі розслідування. Там є 2 автомобілі, 2 паркомісця, 3 квартири, 1 нежитлове приміщення, банківські картки та земельна ділянка, яка оформлена на Кулика в Харківській області. Це майно може бути відчужене. Воно на даний час проходить як докази по справі. Санкція статті передбачає конфіскацію", - нагадав Грищук.

Нагадаємо, що детективи НАБУ розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 368-2 Кримінального кодексу України "Незаконне збагачення" – за фактом отримання прокурором сил АТО генеральної прокуратури України Куликом у власність активів у значному розмірі, законність набуття яких не підтверджена доказами.

З'єднання ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність ряд цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

Кулика, якого суд першої інстанції відсторонив від посади, поновив в правах Апеляційний суд Києва 13 липня.

14 липня Національне антикорупційне бюро України оприлюднило розмови військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика зі своїм адвокатом. На запису прокурор поливає брудом представників НАБУ, називаючи їх "мусорами", "шлеперами" та іншими лайливими словами.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада