Санкт-Петербургська мерія дорікає росіянам за "дивну пасивність" у їдлоборстві

В офіційній газеті Санкт-Петербургської мерії вийшла стаття з критикою городян, які не доносять на магазини з санкційною продукцією
Depo.Влада
22 вересня 2015 19:41
ФОТО: depo.ua
Санкт-Петербургська мерія дорікає росіянам за "дивну пасивність" у їдлоборстві
Санкт-Петербургська мерія дорікає росіянам за "дивну пасивність" у їдлоборстві

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Петербургский дневник.

"Петербуржці виявляють дивну пасивність у боротьбі з санкційний продуктами. Що це, проста неуважність чи усвідомлена позиція? За більш ніж місяць роботи на гарячу лінію Північно-Західної транспортної прокуратури для прийому повідомлень про "запрещенке" надійшов всього один дзвінок. Сумно, але факт - гаряча лінія залишається "холодною", немов у місті на Неві вже настала зима. Мовчать телефони пильних правоохоронців, а в цей час, можливо, через кордон крадеться контрабандист з картатими сумками, повними хамона, щоб збути його де-небудь на задах продуктового ринку в Петербурзі", - пише видання.

Санкт-Петербургська мерія дорікає росіянам за "дивну пасивність" у їдлоборстві - фото 1

 Мабуть митниця працює добре, і санкційні товари просто не потрапляютьна ринки Санкт-Петербрга.
 
"На щастя, більшість петербуржців вже відвикли від сирів і ковбас із Заходу", - зазначає ЗМІ.

Заборонена продукція буде безжально знищена, нагадує газета мерії Санкт-Петербурга. "Запах смаженого м'яса і расплавленого сиру послужив сигналом всім недобросовісним учасникам ринку -"санкціонці" не місце на наших прилавках!" - проголошує автор.

Нагадаємо, 29 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ про знищення продукції, яка потрапила на територію Росії незаконно, в обхід продовольчого ембарго.

Знищення продуктів почалося 6 серпня. У перший же день дії президентського указу було знищено понад 300 тонн санкційних продуктів.

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua.