Санкції в дії: Росія вивозить свої вагони з України

Дочірнє підприємство "Російських залізниць" - Федеральна вантажна компанія - завершить виведення вагонів з території України протягом двох тижнів

Depo.Влада
19 травня 2017 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Завершують рейси ті вагони, які рухалися в Україну, ті вагони, які там були, порожні, відправляються в Росію. Ніяких проблем з цим не бачимо. За фактом завершення цих операцій ми припинимо діяльність на території України", - сказав генеральний директор ФГК Олексій Тайчер.

За його словами, цей процес займе "близько двох тижнів".

"Виведення вагонів почалося, коли ми дізналися про те, що Україна ввела санкції", - зазначив глава ФГК.

За словами Тайчера, зараз в Україні знаходиться близько 6 тисяч вагонів ФГК.

Обсяг перевезень у міжнародному сполученні з Україною становить близько 5% в загальному обсязі перевезень ФГК, уточнив він.

Нагадаємо, що 15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)". Згідно з документом, в Україні заборонена або обмежена діяльність багатьох російських компаній, зокрема "Яндекса", Mail.ru, соцмереж "ВКонтакті" та "Однокласники", а також запроваджені персональні санкції до багатьох громадян Росії, відомих політиків та акторів, бойовиків з "ДНР" і "ЛНР".

У мережі "Вконтакті" вже порахували, що від санкцій постраждають 16 млн українців, а в Mail.ru вважають, що 25 млн відчують заборону, а "Яндекс" заявив, що обмеження доступу до його сервісів вдарить по 11 млн українців.

Цю заборону вже засудили у Freedom House та Human Rights і генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада