Самопоміч готова обміняти Гройсмана на новий виборчий закон

"Самопоміч" може погодитися розглянути кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра
Depo.Влада
29 березня 2016 00:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Одним з питань, яке ми обговорювали з президентом, були вибори в Кривому Розі. Ці вибори ще більше мотивували нас, що в країні склався новий істеблішмент в результаті нових виборів, якщо вони коли ще будуть, за новим законом. Вибори в Кривому Розі – це ілюстрація покращеного закону Януковича, який був удосконалений після Чернігова та Волині. Ми готові співпрацювати з урядом як опозиційна сила в підготовці та проведенні через парламент складних реформаторських законів. Якщо уряд і коаліція буде потребувати наших експертних думок, ми будемо ділитися", – сказав голова фракції "Самопоміч".

Березюк додав: "Я мав сьогодні можливість сказати прем'єр-міністру, що протягом більше року "Самопоміч" ефективно співпрацювала з урядом для підготовки законів, багато з яких прийнято урядом".

За словами Березюка, "Самопоміч" може погодитися розглянути кандидатуру прем'єра (Гройсмана, – ред.) за умови прийняття закону про пропорційні вибори за відкритими списками.

Нагадаємо, 24 березня, на засіданні Ради коаліції на посаду нового прем'єр-міністра України фракція БПП запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володмира Гройсмана. Він погодився очолити уряд в разі підтримки парламентарями та на назвав свої пріоритети. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада