Сакварелідзе викликали на допит у ГПУ на 1 квітня

Екс-заступника генерального прокурора України Давида Сакварелідзе 1 квітня викликають на допит в Генпрокуратуру у справі про "зникнення" 2 млн доларів
Depo.Влада
30 березня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Щойно мені телефонував заступник начальника створеного нещодавно в ГПУ департаменту, який займається відверто замовними справами, в тому числі і проти моєї команди – "шановний" пан Сус. Він запросив мене в п'ятницю на допит у справі про "зникнення" 2 млн американських доларів. Цей самий Сус кілька днів тому під загрозою висунення підозр, маючи на руках дозвіл на проведення обшуків, шантажував працівників Генеральної інспекції і схиляв їх до "співпраці", щоб отримати помилкові показання, які надалі повинні були бути використані на брифінгу з метою дискредитації мене та нашої команди", – написав Сакварелідзе.

Він запропонував Сусу надіслати йому "офіційне повідомлення із зазначенням інформації про провадження, дати та часу проведення допиту".

"Я без проблем прийду на допит і допоможу слідству, а також чітко поясню, як саме працює міжнародна технічна допомога в тому випадку, коли є довіра до державних інститутів країни. На жаль, до тих пір, поки ідеологія ГПУ буде глибоко "шокінською", бєспрєдєлу не буде кінця", – пояснив Сакварелідзе.

Він не сумнівається, що що Сус записував цю телефонну розмову.

Сакварелідзе запевняє, що дав цьому начальнику управління зрозуміти, що той здійснює по суті кримінальні злочини, "шантажуючи і тероризуючи ідеалістів, які займалися справою "діамантових прокурорів".

"У відповідь Сус заявив, що просто робить свою роботу. В цьому і полягає вся трагедія існуючої нині "прокурорської етики", яку я, як ви знаєте, посмів порушити", - підсумував Сакварелідзе.

Только что мне звонил заместитель начальника созданного недавно в ГПУ департамента, который занимается откровенно заказн...

Опубліковано Davit Sakvarelidze 30 березень 2016 р.

Нагадаємо, що  29 березня генпрокурор Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе, перед своєю відставкою.  Конфлікт між  Сакварелідзе і керівництвом ГПУ виник через справу так званих "діамантових прокурорів", якою він займався. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада