Садовий відмовився бути віце-прем'єром і запропонував свою протеже

Мер Львова Андрій Садовий виключає своє можливе призначення до складу майбутнього уряду і пропонує на цю посаду співзасновника компанії Horizon Capital Наталію Яресько
Depo.Влада
1 грудня 2014 12:34
ФОТО: depo.ua
Садовий відмовився бути віце-прем
Садовий відмовився бути віце-прем'єром і запропонував свою протеже

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Відразу після виборів я з президентом в присутності Яценюка обговорював мої можливі призначення в уряд. Я чітко повідомив, що моє нинішнє становище виключає це. Тоді всі поставилися до цього з розумінням. Я є чинним мером Львова, несу повну відповідальність за ситуацію в місті до кінця каденції і не маю на кого її перекласти», - заявив він, зазначивши, що «у разі відставки мера контроль над містом отримують депутати, більшість з яких у Львові на сьогодні знаходяться у зв'язках і під впливом напівкримінальних структур».

Разом з тим Садовий запропонував закріпити статус першого віце-прем'єра в майбутньому уряді за керівником економічного блоку і призначити на цю посаду Наталію Яресько, яка є співзасновником компанії Horizon Capital.

«Незважаючи на те, що вона народилася в США, останні 20 років живе в Україні, є справжнім патріотом країни і прекрасно знає всі наші реалії», - зазначив він.

Садовий також зазначив, що «Яресько є відомою в світі міжнародної економіки, з бездоганною освітою і репутацією, незалежно від партій та корупційних схем і здатна дати поштовх українській економіці і навести лад у сфері державних фінансів». «Знаю, що Яресько готова розглянути цю пропозицію і прийняти відповідальність за міністерства економіки і фінансів. Справа за прем'єром», - повідомив він.

Як повідомляв ДеПо, фракції «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка» виступили із заявою про призначення міського голови Львова Андрія Садового першим віце-прем'єром України.