Саакашвілі замахнувся перетворити Одесу на великий чорноморський хаб

Глава Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі відзначає хороші потенційні позиції Одеси як регіональної транспортного, логістичного, туристичного та IT-хаба в Чорноморському регіоні і має намір реалізувати їх
Depo.Влада
22 червня 2015 09:53
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на інвестиційній конференції "Український інвестиційний день ", організованої інвестиційною компанією Concorde Capital у Нью-Йорку, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"У Одеси багато переваг, зокрема, дуже добре освічене, талановите населення, карколомний туристичний потенціал, і ми забезпечимо захист інвесторів від поборів, вимагання, що так ускладнювало економічне зростання досі", - зазначив він.

Саакашвілі додав, що хороші перспективи є у Одеського аеропорту.

Губернатор підкреслив, що має намір створити максимально сприятливі умови для бізнесу і залучення інвестицій незалежно від їх розміру. Зокрема, буде впроваджена електронна реєстрація, забезпечена легкість виділення землі, кардинально покращена робота поліції, митниці і податкових органів. "Це будуть перші пілотні проекти такого роду в Україні", - сказав він.

В цілому Саакашвілі високо оцінив інвестиційні перспективи України. Він нагадав, що коли очолював Грузію, то країна пройшла через війну, ембарго, але завдяки проведеній політиці зростання її економіки вимірювався двозначними числами.

За його словами, в України сьогодні є ряд переваг: нова генерація людей, демократія і розвинуте громадянське суспільство, декомунізація, високий рівень освіти, а вартість робочої сила невисока.

"Україна - це Китай Європи", - описав ще одну інвестиційну ідею екс-президент Грузії.