Саакашвілі вибачився за Авакова та Яценюка

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі вибачився перед українцями за поведінку "представників влади" під час засідання Нацради з реформ
Depo.Влада
14 грудня 2015 23:11
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на прес-конференції, передає depo.ua.

"Хочу зверну до українців. Мушу вибачитися, що влада, представником якої я також є, не вміє себе порядно поводити. За владу, яка опошляє все і робить посміховисько із себе і своєї країни. Я хочу вибачитися, що це взагалі відбувається, що все перетворили на цирк. Але за цим цирком, вони хочуть перетворити на цирк все", - сказав Саакашвілі.

Однак, він переконаний, що правда на його боці.

"Є факти і є правда. А правда в тому, що я наступив їм на дуже болючий мозоль. І той "міжсобойчик", який тут був, коли всі зі всіма домовлялися, що всі були при ділі, я відмовився по цих правилах діяти, підкорятися цій логіці. І сьогоднішня їхня реакція була відповіддю на мої дуже обґрунтовані, документально підтверджені свідчення, які я представляв останні декілька місяців. Ми дійсно розірвали контракт по якому вони крали 90 млн доларів з ОПЗ, ми дійсно вивели на чисту воду "праву руку" прем'єра - Мартиненка. В мене немає сумнівів, що до всіх цих схем має відношення і прем'єр-міністр", - заявив Саакашвілі. 

Нагадаємо, під час засідання Ради реформ при президенті стався конфлікт між головою МВС Арсеном Аваковим та головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі. Зокрема, Аваков вилив в обличчя одеському губернаторові склянку води після того, як Саакашвілі "влаштував істерику" після незручного питання про Одеський припортовий завод. 

Після інциденту Саакашвілі зажадав від Адміністрації президента оприлюднити відео його "розмови" з Аваковим та Яценюком. Однак у Адміністрації президента проти того, щоб оприлюднювати це відео

Свою версію цих подій розповів і нардеп від БПП Сергій Леценко. За його інформацією, Аваков кинув у Саакашвілі склянку та вимагав "забиратися з його країни".