Саакашвілі за гроші Сороса створить в Одесі антикорупційну громадську раду

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі заявив про створення в Одесі громадської антикорупційної структури для контролю роботи державної влади
Depo.Влада
8 липня 2015 05:45
ФОТО: depo.ua
Саакашвілі за гроші Сороса створить в Одесі антикорупційну громадську раду
Саакашвілі за гроші Сороса створить в Одесі антикорупційну громадську раду

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав журналіст Юрій Бутусов, передає depo.ua.

"10-11 липня в Одесі в готелі "Брістоль" пройде зустріч з інвесторами, бізнесом, який цікавить чесна і прозора робота в Одеській області. І одночасно ми проведемо Антикорупційний форум, для участі в якому будуть залучені громадські активісти та волонтери. Бізнесмени зможуть взяти участь у роботі Антикорупційного форуму", - цитує журналіст одеського губернатора.

"Наша мета - сформувати громадську контрольну раду, яка б складалася з принципових людей, які користуються довірою в суспільстві. Це має бути 10-12 осіб, які можуть ефективно працювати, бути комунікаторами, забезпечити прозорість роботи держсектора і захист прав громадян, прав інвесторів, щоб могли швидко реагувати на будь-які випадки корупції, щоб у людей була довіра, що їх звернення не залишиться без відповіді, без реагування з боку влади, щоб влада розуміла, що знаходиться під жорстким громадським контролем. Для забезпечення роботи цієї громадської ради та ефективної боротьби з корупцією відомий американський філантроп, який підтримує перетворення суспільства, Джордж Сорос, створює спеціальний фонд.

Мета зустрічі з інвесторами - показати, що саме інвестори сьогодні - найважливіші і потрібні люди. Ми повинні порошинки здувати з інвесторів, з тих, хто створює робочі місця. Саме для забезпечення прав інвесторів і свободи ведення бізнесу працює влада, а не для поборів", - розповів Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, всі неефективні підрозділи в держсекторі, в обласній адміністрації, будуть поступово скорочені.

Також найближчим часом будуть проведені конкурси із заміщення посад в підрозділах Державної фіскальної служби області.

"Бізнес повинен негайно відчути докорінну зміну ставлення держави до своїх інтересів", - заявив голова Одеської ОДА. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.