Саакашвілі прокоментував відставку Деканоідзе: правильно зробила

Екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі вважає, що глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе правильно вчинила, заявивши про відставку
Depo.Влада
14 листопада 2016 20:42
ФОТО: depo.ua

Про це Саакашвілі заявив у "Вечірньому праймі", передає Depo.ua.

Відповідаючи на запитання, чи радилася Деканоідзе із Саакашвілі, екс-губернатор сказав: "Ні, Хатія сама приймає такі рішення. Її рішення було логічним, не спонтанним. Вона дуже вдумлива, серйозна людина. Для мене не менш серйозною була відставка сьогодні Юлії Марушевський... Я вважаю, що це не спонтанно і на це є свої причини. Причини криються в тому, що в Україні кілька місяців тому почалося згортання реформ... Тому Хатія – це всього лише окремий прояв".

Саакашвілі заявив, що не раз обговорював з Деканоідзе ситуацію, що реально офіс поліції так і не змінився.

"Є окремі зміни. Ніхто з моєї української, грузинської команди не став частиною цього болота, ніхто з них не прийняв брудних правил гри, ніхто з них і на гарматний постріл не підпустив якісь корупційні пропозиції. Цим ми і відрізняємося. Те, що Хатія пішла, вона правильно зробила", – сказав Саакашвілі.

Говорячи про те, чи піде Деканоідзе в політику, екс-глава Одеської ОДА сказав: "Деканоідзе – це просто порядна людина. Необов'язково від всіх порядних людей, щоб вони пішли в політику. Від неї вимагалося головне, щоб вона зберегла порядність і до неї нічого не прилипло. І цю програму-максимум досягнуто. Юля (Марушевська, – ред.) – це блискуче майбутнє України. Такі, як Юля та інша молодь, яку вона призвела, вони і є майбутнє України. Вони і є моєю головною надією".

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що виконувати обов'язки голови Нацполіції замість Хатії Деканоідзе, яка заявила про відставку, буде Вадим Троян.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада