Розенко ліквідує Держслужбу зайнятості, чиє керівництво попалося на хабарі

Міністр соцполітики України Павло Розенко виступив з пропозицією розформувати Державну службу зайнятості і створити замість неї Національне агентство праці
Depo.Влада
12 вересня 2015 15:33
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

"У нинішньому стані Державна служба зайнятості існувати не може. І тому я буду і надалі робити все, щоб розпустити цю службу і створити на її базі ефективну мобільну службу - Національне агентство праці, яке не буде займатися тендерними процедурами, за що був затриманий пан Кашуба , а все-таки буде займатися своєю основною функцією - надавати людям якісні послуги з працевлаштування громадян ", - сказав Розенко.

Національне агентство праці може почати роботу вже з 1 січня 2016 року, повідомив міністр.

"Я хотів би, щоб вже наприкінці вересня - початку жовтня законопроект надійшов у Верховну Раду. Дуже хочеться, щоб до кінця року ВР проголосувала за реформу в службі зайнятості, і з 1 січня 2016 року вже запрацювала нова, ефективна, що не бюрократична і не корупційна структура служби зайнятості в Україні ", - додав Розенко.

Нагадаємо, вчора Служба безпеки України затримала голову Держслужби зайнятості Ярослава Кашубу при отриманні хабара в розмірі 622 тис грн. Сьогодні за хабар був також затриманий глава тендерного комітету Держслужби зайнятості.