Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тис. грн (ФОТО)

Співробітники Служби безпеки України і Генпрокуратури затримали під час отримання хабара голову Держслужби зайнятості. Відомством керує Ярослав Кашуба
Depo.Влада
11 вересня 2015 17:02
ФОТО: depo.ua
Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тис. грн (ФОТО)
Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тис. грн (ФОТО)

Посадовець організував механізм отримання хабарів від учасників тендерних торгів, що проводила держслужба, а в протиправних схемах він використовував підлеглих, які примушували підприємців сплачувати "данину" за перемогу в тендерах, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

"Співробітники спецслужби затримали посадовця у службовому автомобілі в центрі Києва під час отримання хабара у розмірі 622 тис. грн. Під час огляду машини правоохоронці додатково виявили велику суму грошей у іноземній та національній валютах, мисливську рушницю з набоями та інше", - зазначили в спецслужбі.

Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тис. грн (ФОТО) - фото 1

Голова СБУ Василь Грицак, прибувши на місце затримання корупціонера, наголосив "Затримання Голови Держслужби зайнятості є яскравим свідченням того, що СБУ працює незалежно від того, до якої політичної сили чи відомства належить корупціонер".

За його словами, спецслужба й надалі працюватиме над очищенням української влади від хабарників та корупціонерів.

"Я думаю сьогоднішній випадок змусить задуматися тих, хто хоче заробляти гроші злочинним шляхом", - сказав Грицак.

Голову Держслужби зайнятості взяли на хабарі в 600 тис. грн (ФОТО) - фото 2

Фото: www.facebook.com/karp.dmitriy

Для встановлення всіх епізодів отримання хабарів Головою Держслужби зайнятості тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, у рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 28 Кримінального кодексу України.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.